پایگاه اطلاع رسانی سیدعلیرضا شجاعی

ششمین شماره اندیشکده بازرگانی پیرامون عملکرد وزارت بازرگانی در دولت نهم و دهم در بخش‌های توسعه بازرگانی داخلی، خارجی و توسعه زیرساخت‌ها منتشر شد. در این اندیشکده به تشریح اقدامات مختلف وزارت بازرگانی در بخش‌های تامین و توزیع کالاهای اساسی، حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان، تنظیم بازار در بخش بازرگانی داخلی، توسعه صادرات غیر نفتی، صادرات خدمات فنی- مهندسی، صادرات فرش و نمایشگاه‌های تجاری در بخش توسعه بازرگانی خارجی پرداخته شده است.

در این شماره از اندیشکده همچنین به بررسی عملکرد وزارت بازرگانی در زمینه سیلوسازی، ساماندهی نان، آموزش و پژوهش و توسعه تجارت الکترونیکی پرداخته شده است.

بررسی عملکرد وزارت بازرگانی در دولت نهم و دهم (شماره 6)/ نسخه PDF

پیوندهای مرتبط
sigplus

سید علیرضا شجاعی، معاون اسبق برنامه‌ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت، از مؤسسان کانون دانشجویان مهندسی صنایع ایران و سرپرست آن و از بنیانگذاران و متولیان تشکیل انجمن مهندسی صنایع ایران، عضو هیأت مدیره و دبیر آن به شمار می رود. وی از دانش آموختگان دبیرستان علوی، دانشگاه علم و صنعت ایران و هم اکنون دانشجوی دکتری دانشگاه دفاع ملی، مدیر دوره های تخصصی و کاربردی و مدرس سازمان مدیریت صنعتی و نیز نایب رئیس و دبیر انجمن مهندسی صنایع ایران و عضو هیأت مدیره شورای انجمن‌های علمی ایران می باشد