در پی انتصاب «عبدالعلی علی عسگری» دانش آموخته دکتری مهندسی صنایع به ریاست سازمان صدا و سیما، انجمن مهندسی صنایع ایران با صدور پیامی، این انتصاب را تبریک گفت.

 

به گزارش روابط عمومی انجمن مهندسی صنایع ایران، در این پیام آمده است:

 

«بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند؛ جناب آقای دکتر عبدالعلی علی عسگری

رئیس محترم سازمان صدا و سیما

با سلام و تبریک اعیاد شعبانیه

احتراما به نمایندگی از جامعه مهندسی صنایع، انتصاب جنابعالی که از دانش آموختگان رشته مهندسی صنایع بوده و دارای مجموعه ای از سوابق ارزشمند مدیریتی در حوزه های فرهنگی، رسانه ای و فنی می باشید، از سوی رهبر معظم انقلاب به ریاست رسانه ملی را  تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

یقینا سازمان صدا و سیما در شرایط کنونی نیازمند نگاهی خلاقانه و بهره ورانه همراه با بینش و تفکر سیستمی است تا بتواند منویات و انتظارات مقام معظم رهبری را در خصوص رسانه ملی محقق نماید.

انجمن مهندسی صنایع ایران مفتخر است که یکی از دانش آموختگان رشته مهندسی صنایع، سکان سازمان پراهمیت، راهبردی و حساس صدا و سیما را بر عهده گرفته است و برای جنابعالی آرزوی توفیق دارد. 

همچنین از زحمات برادر ارجمند جناب آقای دکتر سرافراز نیز در طی دوران تصدی ریاست صدا و سیما به دلیل توجه به مقوله اقتصاد با رویکرد اقتصاد مقاومتی در رسانه ملی تشکر می نماییم.

سیدعلیرضا شجاعی

نایب رئیس و دبیر انجمن مهندسی صنایع ایران»

پیوندهای مرتبط
sigplus

مهندس سید علیرضا شجاعی، معاون اسبق برنامه ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت از پایه گذاران کانون دانشجویان مهندسی صنایع ایران و از متولیان تشکیل انجمن مهندسی صنایع ایران به شمار می رود. وی از دانش آموختگان دبیرستان علوی، دانشگاه علم و صنعت ایران و دانشگاه دفاع ملی است و هم اکنون مدیر مرکز تعالی سازمانی سازمان مدیریت صنعتی می باشد.