چهلمین گردهمایی انجمن مهندسی صنایع ایران با همکارى خانه مدیران سازمان مدیریت صنعتى برگزار مى شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن مهندسی صنایع ایران، این گردهمایی با موضوع ”از استراتژﻯ بنگاه تا راهبرد ملى“ به بررسی چگونگی تدوین راهبرد ملی پرداخته و سپس مشکلات اجرا و دلایل شکست راهبردها را ریشه یابی می کند.

بنابر این گزارش، در پنل تخصصی این نشست با حضور برخى تدوین کنندگان برنامه هاى راهبردﻯدر سطح ملى و بنگاه، چگونگی پیوند زدن و همراستا نمودن استراتژی های بنگاه به راهبرد ملی به بحث گذاشته می شود.

این گزارش می افزاید سخنرانان کلیدی این گردهمایی در 4 محور استراتژى در سطح بنگاه، ملى و بین المللى، تدوین، پیاده سازى، اجرا و کنترل استراتژی، استراتژى در صنایع کوچک، متوسط و بزرگ و تشابه ها، تفاوت ها و نکات قابل توجه در کنترل و پایش مستمر استراتژی ها و راهبردها، برای شرکت کنندگان ارائه خواهند داشت.

گفتنی است حضور در این گردهمایی رایگان است اما برای برنامه ریزی بهتر لازم است حضور خود را از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

چهلمین گردهمایی انجمن مهندسی صنایع ایران، روز سه شنبه 16 شهریور از ساعت  16:30 الی 19:30 در سازمان مدیریت صنعتى به نشانی خیابان ولیعصر، نبش جام جم برگزار می شود و تلفن های 81032318 و 88962076 نیز برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر علاوه بر فرم زیر در دسترس و قابل استفاده است.

لازم به ذکر است این گردهمایی 4 سخنران دارد:

 

1- دکتر علی مبینی دهکردی

عضو هیات علمی دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران

مسئول طراحی چشم انداز بیست ساله جمهوری اسلامی ایران (ایران 1404)

 

2- محسن اتابکی

مدیرکل دفتر سیاستگذاری و برنامه ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت

 

3- سید علیرضا شجاعی

نایب رییس و دبیر انجمن مهندسی صنایع ایران

 

4- سید رضا فاطمی امین

مجری سابق طراحی و تدوین برنامه راهبردی صنعت، معدن و تجارت

 

فرم ثبت نام

 

حضور در این گردهمایی رایگان است اما برای برنامه‌ریزی بهتر لطفا حضور خود را اعلام نمایید.

پیوندهای مرتبط
sigplus

مهندس سید علیرضا شجاعی، معاون اسبق برنامه ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت از پایه گذاران کانون دانشجویان مهندسی صنایع ایران و از متولیان تشکیل انجمن مهندسی صنایع ایران به شمار می رود. وی از دانش آموختگان دبیرستان علوی، دانشگاه علم و صنعت ایران و دانشگاه دفاع ملی است و هم اکنون مدیر مرکز تعالی سازمانی سازمان مدیریت صنعتی می باشد.