کارگاه آموزشی از کشتی تایتانیک تا چیپس ویژه در چهاردهمین همایش دانشجویی مهندسی صنایع برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن مهندسی صنایع ایران، در این کارگاه، مهندس سید علیرضا شجاعی به ارائه چگونگی به وجود آمدن یک ایده، استفاده از تکنیک های حل مساله و تبدیل ایده به خلق یک محصول جدید می پردازند.

این گزارش می افزاید: مهندس شجاعی هم اکنون مشاور مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی و نیز مشاور انجمن تخصصی مراکز تحقیق و توسعه صنایع و معادن ایران بوده و دانشجوی دکتری مدیریت راهبردی می باشد.

بنابر این گزارش در رقابتهای فشرده و پیچیده جهانی، شرکت هایی موفق هستند که بتوانند نیازهای پنهان مشتریان را کشف نموده و با ارضای آنها، هیجان را در مشتریان زنده نگهدارند.

 مدرس این کارگاه آموزشی مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در رشته مهندسی صنایع گذرانده و بیش از ۱۵ سال است که سمینارها و گردهمایی های مختلفی را در سازمان ها و ارگانهای متعددی در سراسر کشور در زمینه خلاقیت، نوآوری، تکنیک های حل مساله و خلق یک محصول جدید برگزار کرده است.

چهاردهمین همایش دانشجویی مهندسی صنایع 13 و 14 بهمن ماه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود.

علاقمندان جهت ثبت نام در این کارگاه آموزشی می توانند به نشانی اینترنتی evand.com/events/14ieconf مراجعه نمایند.

پیوندهای مرتبط
sigplus

سید علیرضا شجاعی، معاون اسبق برنامه‌ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت، از مؤسسان کانون دانشجویان مهندسی صنایع ایران و سرپرست آن و از بنیانگذاران و متولیان تشکیل انجمن مهندسی صنایع ایران، عضو هیأت مدیره و دبیر آن به شمار می رود. وی از دانش آموختگان دبیرستان علوی، دانشگاه علم و صنعت ایران و هم اکنون دانشجوی دکتری دانشگاه دفاع ملی، مدیر دوره های تخصصی و کاربردی و مدرس سازمان مدیریت صنعتی و نیز نایب رئیس و دبیر انجمن مهندسی صنایع ایران و عضو هیأت مدیره شورای انجمن‌های علمی ایران می باشد