48مین گردهمایی انجمن مهندسی صنایع ایران روز شنبه 16 دی از ساعت 15 الی 19 به میزبانی شهرداری تهران برگزار می شود.

 

 

این گردهمایی که چهارمین نشست تخصصی ویژه چهاردهمین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع (IIEC2018) می باشد، با حضور 10 متخصص در قالب دو پنل به به سه موضوع کاربردهای نوین مهندسی صنایع در سیستم های شهری، کاربردهای نوین مهندسی صنایع در توسعه پایدار (مسئولیت پذیری اجتماعی و اثرات محیط زیستی دوره عمر محصولات) و روش های نوین تفکر سیستمی نرم می پردازد.

بنابر این گزارش، سخنرانان این نشست که جمعی از برترین متخصصین مهندسی صنایع در حوزه های مربوطه می باشند، در پوستر گردهمایی معرفی شده اند.

حضور علاقمندان در این نشست رایگان می باشد ولی به جهت برنامه ریزی بهتر و هماهنگی ورود لازم است حضور خود را از طریق نشانیevand.com/meeting و تهیه بلیت گردهمایی 48 اعلام نمایند.

این گردهمایی روز شنبه 16 دی ماه از 15 الی 19 در تالار ایوان شمس واقع در بزرگراه جلال آل احمد، ابتدای بزرگراه کردستان، تالار حرکت سابق برگزار می شود.

لازم به ذکر است این گردهمایی در سلسله 5 نشستی قرار دارد که با محوریت کنفرانس چهاردهم از 30 مهرماه شروع و تا 24 دی ماه ادامه دارد.

امیدواریم که در این رویداد حضور یابید.

 

پیوندهای مرتبط
sigplus

سید علیرضا شجاعی، معاون اسبق برنامه‌ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت، از مؤسسان کانون دانشجویان مهندسی صنایع ایران و سرپرست آن و از بنیانگذاران و متولیان تشکیل انجمن مهندسی صنایع ایران، عضو هیأت مدیره و دبیر آن به شمار می رود. وی از دانش آموختگان دبیرستان علوی، دانشگاه علم و صنعت ایران و هم اکنون دانشجوی دکتری دانشگاه دفاع ملی، مدیر دوره های تخصصی و کاربردی و مدرس سازمان مدیریت صنعتی و نیز نایب رئیس و دبیر انجمن مهندسی صنایع ایران و عضو هیأت مدیره شورای انجمن‌های علمی ایران می باشد