راديو اقتصاد در برنامه «رويش» سه شنبه 20 آذر ماه، نقش نوآوري در پيشرفت كسب و كار را خدمت شنوندگان بيان مي كند.

 

 

به گزارش روابط عمومي رسانه ملي، سید علیرضا شجاعی عضو هیأت مدیره اتحادیه انجمن های فناوری، نوآوری و تجاری سازی به همراه محمدامین میرکوهی مخترع و کارشناس حوزه کسب و کار در این برنامه راجع به نقش نوآوری در پیشرفت کسب و کار صحبت می کند.


تعریف نوآوری و تفاوت آن با مفاهیمی چون خلاقیت، معرفی شیوه های نوآورانه برای موفقیت کسب و کارهای کوچک و ... از دیگر موضوعات عنوان شده خواهد بود.

برنامه "رویش" کاری از گروه کسب و کار به تهیه کنندگی مهرگان سوادکوهی روزهای شنبه الی پنج شنبه ساعت ۰۸:۰۰ به مدت ۶۰ دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می شود.

 

http://pr.irib.ir/persian/ModulesPage.aspx?modulename=news2&action=viewtext&news=103652 

http://radioeghtesad.irib.ir/NewsDetails/?m=095102&n=349475 

 

پیوندهای مرتبط
sigplus

سید علیرضا شجاعی، معاون اسبق برنامه‌ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت، از مؤسسان کانون دانشجویان مهندسی صنایع ایران و سرپرست آن و از بنیانگذاران و متولیان تشکیل انجمن مهندسی صنایع ایران، عضو هیأت مدیره و دبیر آن به شمار می رود. وی از دانش آموختگان دبیرستان علوی، دانشگاه علم و صنعت ایران و هم اکنون دانشجوی دکتری دانشگاه دفاع ملی، مدیر دوره های تخصصی و کاربردی و مدرس سازمان مدیریت صنعتی و نیز نایب رئیس و دبیر انجمن مهندسی صنایع ایران و عضو هیأت مدیره شورای انجمن‌های علمی ایران می باشد