رادیو اقتصاد در برنامه "رویش" سه شنبه ۲ بهمن ماه، به سراغ تکنیک های نوآوری ارزان در کسب و کار می رود.

 

 

به گزارش رادیو اقتصاد؛ سید علیرضا شجاعی عضو هیأت مدیره اتحادیه انجمن های علمی فناوری، نوآوری و تجاری سازی و نایب رئیس انجمن مهندسی صنایع ایران، محمدامین میرکوهی مخترع و کارشناس حوزه کسب و کار در این برنامه راجع به تکنیک های نوآوری ارزان در کسب و کار مطالبی را عنوان می کنند.

اهمیت نوآوری در کسب و کار، نوآوری ارزان چیست و چه آثاری دارد؟، مهم ترین تکنیک ها برای رسیدن به نوآوری های ارزان و بکارگیری آن و ... از دیگر محورهای موضوع یاین برنامه خواهد بود.

برنامه "رویش" کاری از گروه کسب و کار به تهیه کنندگی مهرگان سوادکوهی روزهای شنبه الی پنج شنبه ساعت ۰۸:۰۰ به مدت ۶۰ دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می شود.

پیوندهای مرتبط
sigplus

سید علیرضا شجاعی، معاون اسبق برنامه‌ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت، از مؤسسان کانون دانشجویان مهندسی صنایع ایران و سرپرست آن و از بنیانگذاران و متولیان تشکیل انجمن مهندسی صنایع ایران، عضو هیأت مدیره و دبیر آن به شمار می رود. وی از دانش آموختگان دبیرستان علوی، دانشگاه علم و صنعت ایران و هم اکنون دانشجوی دکتری دانشگاه دفاع ملی، مدیر دوره های تخصصی و کاربردی و مدرس سازمان مدیریت صنعتی و نیز نایب رئیس و دبیر انجمن مهندسی صنایع ایران و عضو هیأت مدیره شورای انجمن‌های علمی ایران می باشد