برنامه زنده حجره با موضوع "ضرورت های اجباری احیا وزارت بازرگانی از الزام تا بازی سیاسی" با حضور سید علیرضا شجاعی معاون اسبق وزارت صنعت معدن و تجارت و کارشناس مسائل راهبردی و نمایندگانی از مجلس شورای اسلامی و بخش خصوصی از رادیو گفتگو پخش شد. 

 

 

شجاعی در این برنامه رادیویی ضمن مخالفت شدید با تفکیک وزارت صنعت معدن و تجارت، گفت: حلقه قبل و بعد از تولید، تجارت است. لذا نیاز است نگاه یکپارچه و سیستمی به این موضوع شود و نباید ضعف مدیریتی را به پای ادغام گذاشت و راه حل آن را تفکیک بیان کرد.

وی با اشاره به مطالعات انجام شده در خصوص ادغام حوزه بازرگانی و صنعت و معدن، ادغام را در گذر از تحریم های سال 91 بسیار موثر دانست و افزود: تفکیک در شرایط فعلی کشور به‌سان یک مرثیه برای تولید و معیشت و اشتغال مردم است. 

 

 

مشروح این میزگرد را می توانید از طریق لینک زیر دانلود کرده و بشنوید.

http://webapp.iranseda.ir/EpgRecordArchive.aspx?VALID=TRUE&epgId=145089396&chid=29 

پیوندهای مرتبط
sigplus

سید علیرضا شجاعی، معاون اسبق برنامه‌ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت، از مؤسسان کانون دانشجویان مهندسی صنایع ایران و سرپرست آن و از بنیانگذاران و متولیان تشکیل انجمن مهندسی صنایع ایران، عضو هیأت مدیره و دبیر آن به شمار می رود. وی از دانش آموختگان دبیرستان علوی، دانشگاه علم و صنعت ایران و هم اکنون دانشجوی دکتری دانشگاه دفاع ملی، مدیر دوره های تخصصی و کاربردی و مدرس سازمان مدیریت صنعتی و نیز نایب رئیس و دبیر انجمن مهندسی صنایع ایران و عضو هیأت مدیره شورای انجمن‌های علمی ایران می باشد