کتاب «کپسول مدیریت» اثر سید علیرضا شجاعی در غرفه شرکت چاپ و نشر بازرگانی در نمایشگاه بین المللی کتاب واقع در مصلی امام خمینی، روبروی شبستان، ناشران دانشگاهی، سالن F6، غرفه 17(چاپ و نشر بازرگانی) ارائه و مورد استقبال علاقمندان قرار گرفته است.

 

 

کتاب کپسول مدیریت منتخبی است از صدها کتاب، جزوه، مجله، مقاله و وبسایت که با تاکید بر ارتقای دانایی مدیران، کارشناسان، دانشگاهیان و عموم جامعه در قالب آموزش مداوم ایشان، می‌کوشد نکاتی ارزشمند و ناب را در قالب رهنمودهایی برای هرچه بهتر انجام دادن امور اجرایی و فرایندهای کاری، به مدیران کشور عزیزمان تقدیم نماید.

در کتاب «کپسول مدیریت» مطالبی در رابطه با مهندسی صنایع، مبانی سازمان و مدیریت، مدیریت منابع انسانی، گروه و کارگروهی، کارآفرینی و خلاقیت، بهره‌وری و تعالی سازمانی، تولید و عملیات، روشهای انتقال دانش فنی، کیفیت و استانداردها، نگهداری و تعمیرات، مدیریت پروژه، بازاریابی، مدیریت دانش و اطلاعات، استراتژی و تحول و ... گردآوری شده است تا هر مدیری در هر حوزه‌ای که مشغول به فعالیت است بتواند با دانش و آگاهی بیشتری به انجام وظایف خود بپردازد.

پیوندهای مرتبط
sigplus

مهندس سید علیرضا شجاعی، معاون اسبق برنامه ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت از پایه گذاران کانون دانشجویان مهندسی صنایع ایران و از متولیان تشکیل انجمن مهندسی صنایع ایران به شمار می رود. وی از دانش آموختگان دبیرستان علوی، دانشگاه علم و صنعت ایران و دانشگاه دفاع ملی است و هم اکنون مدیر مرکز تعالی سازمانی سازمان مدیریت صنعتی می باشد.