مجمع عمومی سالانه بطور فوق العاده نوبت دوم انجمن مهندسی صنایع ایران همراه با انتخابات دهمین دوره هیات مدیره برگزار شد. 

 

 

به گزارش روابط عمومی انجمن، پیرو درج آگهی در روزنامه ابرار، نامه به روسای دانشکده ها و گروه های مهندسی صنایع دانشگاه ها، اطلاع رسانی از طریق سایت و شبکه های اجتماعی انجمن و پیامک، نوبت دوم مجمع عمومی عادی بطور فوق‌العاده انجمن مهندسی صنایع ایران با دستور کار استماع گزارش هیات مدیره و بازرس قانونی انجمن؛ بررسی و تصویب ترازنامه و صورت سود و زیان عملکرد سال مالی منتهی به 31/06/1397؛ تصویب برنامه های راهبردی و سال 98 انجمن؛ انتخاب اعضای هیات مدیره و بازرس؛ تعیین روزنامه کثیرالانتشار و سایر مواردی که در صلاحیت مجمع می‌باشد، روز چهارشنبه مورخ 04/02/1398 ساعت 15 لغایت 17 با حضور نماینده وزارت علوم تحقیقات و فناوری (نماینده کمیسیون انجمن های علمی ایران) و جمعی از استادان و دانش آموختگان عضو انجمن مهندسی صنایع ایران در محل انجمن برگزار شد.

در ابتدای این نشست و پس از استقرار هیأت رئیسه به ریاست دکتر صالح اولیاء عضو پیوسته انجمن و رئیس دانشگاه یزد، مهدی فتح اله رئیس و سید علیرضا شجاعی نایب رئیس انجمن به ارائه عملکرد و گزارش سه سال گذشته هیأت مدیره پرداخته و به سوالات و موضوعات مطرح شده پاسخ دادند که این عملکرد مورد تقدیر مجمع قرار گرفت. در ادامه نیز استماع گزارش حمیدرضا پیراوی ونک بازرس انجمن از تایید عملکرد هیأت مدیره و تایید صورت‌های مالی منتهی به 31/06/1397 انجام و موارد به تصویب مجمع عمومی رسید.

تعیین مجدد روزنامه ابرار به عنوان روزنامه کثیرالانتشار انجمن، تغییر نیافتن حق عضویت سالانه اعضا، محتوای سند راهبردی ملی و بین المللی و برنامه و بودجه سال 98 مصوب هیأت مدیره، از دیگر مصوبات مجمع بود. در پایان نیز انتخابات هیئت مدیره و بازرس انجمن مهندسی صنایع ایران برگزار شد.

بر این اساس، پس از معرفی کاندیداها و اخذ رأی، افراد زیر برای عضویت در دهمین دوره هیأت مدیره انجمن مهندسی صنایع ایران به ترتیب حائز اکثریت آرا شدند:

  1. سید علیرضا شجاعی
  2. مهدی فتح اله
  3. مجید شخصی نیایی
  4. امیر عباس شجاعی
  5. سید فرهنگ فصیحی
  6. عمران محمدی
  7. کیا پارسا

به عنوان اعضای اصلی هیأت مدیره و ابوالفضل میرزازاده و ایمان نعمت اللهی به عنوان اعضای علی‌البدل هیأت مدیره انتخاب و معرفی شدند.

همچنین در جریان مراسم رأی‌گیری، حمیدرضا پیراوی ونک به عنوان بازرسان اصلی و غلامضا مقیمی به عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب شدند.

گفتنی است؛ مجوز تشکیل "انجمن مهندسی صنایع ایران" در سال 1378 از سوی کمیسیون انجمن های علمی وزارت علوم تحقیقات و فناوری صادر شده است و این انجمن علمی قریب 20 سال سابقه فعالیت دارد.

توسعه و گسترش كاربرد مهندسي صنايع در ايران؛ ارتقاي دانش مهندسي صنايع؛ توسعه كمي و كيفي نيروهاي متخصص در زمينه مهندسي صنايع؛ بهبود بخشيدن به امور آموزشي و پژوهشي مهندسي صنايع در سطح كشور با توجه به ويژگي‌هاي كشور ايران از جمله اهداف این موسسه علمی غیرانتفاعی است.

پیوندهای مرتبط
sigplus

مهندس سید علیرضا شجاعی، معاون اسبق برنامه ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت از پایه گذاران کانون دانشجویان مهندسی صنایع ایران و از متولیان تشکیل انجمن مهندسی صنایع ایران به شمار می رود. وی از دانش آموختگان دبیرستان علوی، دانشگاه علم و صنعت ایران و دانشگاه دفاع ملی است و هم اکنون مدیر مرکز تعالی سازمانی سازمان مدیریت صنعتی می باشد.