رادیو اقتصاد در برنامه "بهارستان" جمعه ۳ خرداد ماه با حضور سیدعلیرضا شجاعی، به علل ادغام و آثار طرح تفکیک وزارت صنعت معدن و تجارت که در دستور کار مجلس قرار گرفته پرداخت.

 

 

 

به گزارش رادیو اقتصاد؛ سید علیرضا شجاعی معاون برنامه ریزی و سخنگوی اسبق وزارت صنعت معدن و تجارت و نایب رئیس فعلی انجمن مهندسی صنایع ایران، و عبدالله رضیان عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در این برنامه راجع به طرح تفکیک وزارت صنعت معدن و تجارت در دستور کار مجلس و نتایج آن مطالبی را بیان کردند.

شجاعی در این برنامه تاکید کرد: آیا دولت یا مجلس رسما تضمین می دهد با تفکیک وزارت صمت وضعیت معیشت و اشتغال مردم بهبود می یابد؟ چی کسی ضمانت می کند که تفکیک وزارت صمت در شرایط کنونی کشور بهترین راه حل مسأله اقتصاد و معیشت مردم است و به رونق تولید کمک می کند؟ 

وی گفت: ضعف مدیریتی را به حساب ادغام نگذارید. ما سال 91 هم ادغام شدید شدیم اما به لطف ادغام و مدیریت صحیح شرایط مدیریت شد.


سابقه اقدامات ادغام در وزارت صمت و نتایج آن تاکنون، نظر نمایندگان مجلس از تفکیک وزارت صنعت از وزارت بازرگانی نتایج و هزینه های آن از دیگر موارد قابل طرح در این برنامه بود.

برنامه "بهارستان" جمعه ساعت ۱۲:۰۰ به مدت ۶۰ دقیقه از رادیو اقتصاد پخش شد.

 

مشروح این برنامه را می توانید از لینک زیر دریافت کرده و بشنوید.

http://headend1.iranseda.ir/downloadFile/?vid=845232_206&VALID=TRUE 

http://headend1.iranseda.ir/downloadFile/?vid=845252_206&VALID=TRUE 

 

پیوندهای مرتبط
sigplus

مهندس سید علیرضا شجاعی، معاون اسبق برنامه ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت از پایه گذاران کانون دانشجویان مهندسی صنایع ایران و از متولیان تشکیل انجمن مهندسی صنایع ایران به شمار می رود. وی از دانش آموختگان دبیرستان علوی، دانشگاه علم و صنعت ایران و دانشگاه دفاع ملی است و هم اکنون مدیر مرکز تعالی سازمانی سازمان مدیریت صنعتی می باشد.