رییس گروه مشاوران جوان سازمان توسعه تجارت ایران گفت در جدیدترین نظرسنجی انجام‌شده این گروه در مورد تاثیر عملکرد رادیو تجارت بیش از 71 درصد رای‌دهندگان از راه‌اندازی آن ابراز رضایت کردند.

مهندس سیدعلیرضا شجاعی با اعلام این خبر افزود: این میزان از رای‌دهندگان، اطلاع‌رسانی عادلانه رادیو تجارت در حوزه بازرگانی و توسعه تجارت در کشور را بسیار موثر دانستند.

وی افزود: ایده تاسیس رادیو تجارت در سازمان توسعه تجارت ایران شکل گرفت و هم‌اکنون تعامل سازمان و رادیوتجارت در اولین سالگرد آن بسیار مطلوب است.

شجاعی تصریح کرد: رادیوتجارت در مسیر راهبردی تجارت کشور گام برمی‌دارد و به رفع موانع و مشکلات صادرات غیرنفتی کشور کمک می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: سعی شده است در رادیو تجارت یک فضای جدید و به دور از کلیشه و با محوریت شناخت نیاز مخاطب ایجاد شود که مخاطب احساس کند رادیو تجارت در مسیر راهبردی امر تجارت و توسعه صادرات غیرنفتی حرکت می‌کند.

رییس گروه مشاوران جوان سازمان توسعه تجارت ایران، ارتباط مستمر با بخش خصوصی و کسب اطلاعات از آنان، تحلیل شرایط اقتصادی تجاری کشور، اطلاع‌رسانی دقیق سریع و شفاف، هماهنگ‌سازی مجموعه فعالیت‌های بازرگانی در خلال ایام پر خرید و فروش مانند ایام پایانی سال و اطلاع‌رسانی در راستای ایجاد ارتباط ارگانیک میان دستگاه‌های متولی اموراقتصادی کشور را از جمله راهبردهای آتی رادیو تجارت برای اثربخشی بیشتر این رادیو دانست.

گفتنی است طی سال گذشته رادیو تجارت در سطحی گسترده مورد توجه قرار گرفته است که نظرسنجی وب‌سایت گروه مشاوران جوان سازمان توسعه تجارت موید این نکته است. در این نظرسنجی با سوال راه‌اندازی رادیو تجارت تا چه میزان در توزیع عادلانه اطلاعات حوزه بازرگانی و توسعه تجارت در کشور می‌تواند موثر باشد، بیش از 12 درصد گزینه متوسط، 6/5 درصد گزینه کم‌اثر و حدود 11 درصد گزینه بی‌اثر را انتخاب کرده‌اند.

پیوندهای مرتبط
sigplus

مهندس سید علیرضا شجاعی، معاون اسبق برنامه ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت از پایه گذاران کانون دانشجویان مهندسی صنایع ایران و از متولیان تشکیل انجمن مهندسی صنایع ایران به شمار می رود. وی از دانش آموختگان دبیرستان علوی، دانشگاه علم و صنعت ایران و دانشگاه دفاع ملی است و هم اکنون مدیر مرکز تعالی سازمانی سازمان مدیریت صنعتی می باشد.