مدیر روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران از حضور فعال این سازمان در پانزدهمین جشنواره و نمایشگاه بین المللی مطبوعات خبر داد.

مهندس سیدعلیرضا شجاعی با اعلام این مطلب افزود: غرفه سازمان توسعه تجارت ایران در سالن نشریات تخصصی برپا می‌شود و در آن نشریه پیام صادرات و هفته‌نامه توسعه تجارت به نمایش گذاشته می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، وی با اشاره به اینکه نشریه پیام صادرات از نشریات تخصصی درحوزه صادرات است تصریح کرد: این ماهنامه به صورت منظم و مستمر منتشر می‌شود و تاکنون ویژه‌نامه‌های مختلفی را در خصوص تجارت و صادرات را به چاپ رسانده است.

شجاعی با بیان اینکه نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات فرصت مناسبی برای ارتباط مستقیم با مخاطبان است، افزود: بازدیدکنندگان می‌توانند دیدگاه‌ها، پیشنهادات و انتقادات خود را در خصوص نشریه پیام صادرات و هفته‌نامه توسعه تجارت ارائه دهند.

وی اضافه کرد: همچنین در غرفه سازمان توسعه تجارت ایران آخرین اطلاعات مربوط به کتاب‌های منتشرشده و زیر چاپ انتشارات این سازمان به اطلاع بازدیدکنندگان خواهد رسید.

وی تصریح کرد: درصدد هستیم زمینه حضور مسوولان سازمان توسعه تجارت ایران را در غرفه نمایشگاه فراهم کنیم که برنامه حضور آنان به زودی اعلام خواهد شد.

گفتنی است نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات از 26 آبان تا 2 آذرماه امسال در محل مصلی بزرگ تهران برگزار می‌شود و برای شرکت در این جشنواره و نمایشگاه از 27 کشور از 5 قاره جهان دعوت به عمل آمده است.

پیوندهای مرتبط
sigplus

مهندس سید علیرضا شجاعی، معاون اسبق برنامه ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت از پایه گذاران کانون دانشجویان مهندسی صنایع ایران و از متولیان تشکیل انجمن مهندسی صنایع ایران به شمار می رود. وی از دانش آموختگان دبیرستان علوی، دانشگاه علم و صنعت ایران و دانشگاه دفاع ملی است و هم اکنون مدیر مرکز تعالی سازمانی سازمان مدیریت صنعتی می باشد.