مدیرعامل شرکت گاز استان تهران: رویکرد اصلی این ارزیابی، یادگیری و افزایش دانش در سطح سازمان‌است.

 

 

مراسم ارزیابی جایزه ملی تعالی سازمانی با حضور مدیر عامل، اعضای هیات مدیره، مدیران ارشد شرکت گاز استان تهران و ارزیابان جایزه ملی تعالی سازمانی برگزار شد.

در افتتاحیه این مراسم، اسماعیل شجاع، مدیر تعالی شرکت، ضمن خوش آمدگویی به ارزیابان جایزه ملی تعالی گفت: شرکت گاز استان تهران، یکی از شرکت های زیر مجموعه وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران و یکی از بزرگترین شرکت های گاز استانی در ایران است.

شجاع اظهار داشت: سال گذشته با توجه به عملکرد شرکت موفق شدیم تندیس بلورین را از جایزه سرآمدی ملی گاز ایران دریافت کنیم. امسال نیز تصمیم شرکت بر آن بود که در مسیر تعالی گام برداریم و به تلاش خود ادامه دهیم تا به درجات بالا دست پیدا کنیم.

در ادامه‌ی مراسم مهندس احمد دارابی، مدیرعامل شرکت گاز استان تهران، ضمن خیر مقدم به ارزیابان گفت: مهم‌ترین هدف اصلی شرکت، حفظ و نگهداری جریان ایمن گاز است.

وی تاکید کرد: تمام شهرهای استان تهران صد درصد گازرسانی شدند تنها تعدادی از روستاهای استان باقی مانده است که در دست اقدام هستند و تا سال 1400 به ضریب صددرصد خواهیم رسید.

دارابی، مقاوم سازی را یکی از اصلی ترین برنامه های شرکت گاز استان تهران عنوان کرد و ادامه داد: با توجه به زلزله خیز بودن استان تهران اقدامات بسیاری را در خصوص مقاوم سازی انجام داده ایم. این شرکت از آخرین فناوری‌های روز در حوزه مقاوم‌سازی شبکه گازرسانی بهره می‌گیرد تا بتواند گاز را بصورت ایمن و مستمر به بخشهای مختلف مصرف تحویل دهد.

وی ادامه داد: هوشمند سازی، نگهداری و ایمن شبکه، توسعه هدفمند گازرسانی، رفع تنگناها و مدیریت بحران و پدافند غیرعامل از دیگر برنامه های اصلی شرکت گاز استان تهران محسوب می شود.

در آخر محمد رضا صلادقی نژاد، سر ارزیاب جایزه ملی تعالی سازمانی در خصوص نحوه ی برگزاری این ارزیابی توضیحاتی را به مدیران ارشد شرکت گاز استان تهران داد.

 

 

مراسم اختتامیه ارزیابی جایزه ملی تعالی سازمانی شرکت گاز استان تهران نیز روز چهارشنبه 11 دی ماه برگزار شد.

در این مراسم احمد دارابی، مدیرعامل شرکت گاز استان تهران، ضمن تشکر از صبر و بردباری تیم ارزیابی گفت: رویکرد اصلی این ارزیابی، یادگیری و افزایش دانش در سطح سازمان‌است. خدا را شکر که تمام کارکنان شرکت نسبت به مسوولیت خود تعصب دارند و این برای ما بسیار ارزشمند است.

در ادامه محمد رضا صادقی نژاد، سر ارزیاب جایزه ملی تعالی سازمانی گزارشی مختصر از ارزیابی انجام شده ارائه کرد و افزود: ارزیابی باید توسط تیم ارزیابی کاملا منصفانه انجام شود تا بازخورد آن  برای سازمان ها کاربردی و قابل استفاده باشد. پیشنهاد من این است که این ارزیابی را پایان تعالی ندانسته بلکه آن را سرآغازی برای موفقیت های روز افزون و راهی برای پیشرفت و بهبود سازمان بدانند.

 

سید علیرضا شجاعی، معاون اسبق برنامه‌ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت، عضو اسبق هیأت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، از مؤسسان کانون دانشجویان مهندسی صنایع ایران و سرپرست آن و از بنیانگذاران و متولیان تشکیل انجمن مهندسی صنایع ایران، عضو هیأت مدیره و دبیر آن به شمار می رود. وی از دانش آموختگان دبیرستان علوی، دانشگاه علم و صنعت ایران و هم اکنون دانشجوی دکتری دانشگاه دفاع ملی، معاون آموزش و مدرس سازمان مدیریت صنعتی و نیز نایب رئیس و دبیر انجمن مهندسی صنایع ایران و عضو هیأت مدیره شورای انجمن‌های علمی ایران می باشد