پنجاه و یکمین گردهمایی انجمن مهندسی صنایع ایران با موضوع مهندسی صنایع،استاندارد و توسعه صادرات با همکاری شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در اتاق بازرگانی ایران برگزار می شود.

 

 

 

بنابر این گزارش، همزمان با روز جهانی استاندارد (22 مهر) و در آستانه روز ملی صادارت (29 مهر)، پیرامون راهبرد مهندسی صنایع جهت خلق و توسعه مزیت رقابتی و راهکارهای پیشنهادی انجمن مهندسی صنایع ایران برای توسعه صادرات در شرایط فعلی کشور سخنرانی صورت می گیرد.

از جمله ارائه کنندگان این نشست علمی، می توان به دکتر حسین سلاح ورزی، نایب رئیس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی ایران اشاره نمود که اولین گردهمایی نیمه دوم سال 97 انجمن را میزبانی می نمایند.

همچنین، دکتر مهدی فتح اله، رییس انجمن مهندسی صنایع ایران و دکتر سید علیرضا شجاعی، نایب رییس و دبیر انجمن مهندسی صنایع ایران نیز در این نشست علمی حضور دارند. 

گردهمایی در بعد از ظهر روز یکشنبه؛ 22 مهر از ساعت 15 الی 18 در اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی ایران به نشانی خیابان طالقانی- بعد از خیابان ایرانشهر- پلاک ۱۷۵ برگزار می شود.

پیوندهای مرتبط
sigplus

سید علیرضا شجاعی، معاون اسبق برنامه‌ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت، از مؤسسان کانون دانشجویان مهندسی صنایع ایران و سرپرست آن و از بنیانگذاران و متولیان تشکیل انجمن مهندسی صنایع ایران، عضو هیأت مدیره و دبیر آن به شمار می رود. وی از دانش آموختگان دبیرستان علوی، دانشگاه علم و صنعت ایران و هم اکنون دانشجوی دکتری دانشگاه دفاع ملی، مدیر دوره های تخصصی و کاربردی و مدرس سازمان مدیریت صنعتی و نیز نایب رئیس و دبیر انجمن مهندسی صنایع ایران و عضو هیأت مدیره شورای انجمن‌های علمی ایران می باشد