سید علیرضا شجاعی نایب رئیس و دبیر انجمن مهندسی صنایع و سرپرست مرکز تعالی سازمانی سارمان مدیریت صنعتی، سمینار آموزشی با عنوان "نوآوری نظام یافته (TRIZ) شرط استخدام بنگاه های پیشرو" در شانزدهمین همایش ملی دانشجویی مهندسی صنایع در 28 آذرماه در دانشگاه الزهرا برگزار می کند.

 

 

همایش های دانشجویی مهندسی صنایع از دهه 70 با مشارکت و همت دانشجویان مقطع کارشناسی این رشته از سراسر برگزار می شود. تشکیل کانون دانشجویان مهندسی صنایع ایران از ثمرات این همایش ها بوده است که در نهایت منجر به تشکیل انجمن مهندسی صنایع ایران شد. برخی معتقدند واژه همایش اول بار توسط دانشجویان مهندسی صنایع مطرح و در رویدادها بکار گرفته شد.

در این همایش ها که مخاطبین و شرکت کنندگان اصلی آن دانشجویان مقاطع کارشناسی این رشته از دانشگاه های سراسر کشور هستند، تلاش شده است علاوه بر ایجاد بستر برای توانمند شدن دانشجویان کارشناسی در تدوین و ارائه مقالات پژوهشی، با برگزاری کارگاه های تخصصی، میزگرد و سمینار با حضور اساتید و دانش آموختگان برجسته مهندسی صنایع، تجارب مختلفی در زمینه بازار کار و کسب و کارهای مرتبط با این رشته به دانشجویان منتقل شود.

لازم به ذکر است؛ شرکت کنندگانی که مقاله ای به این همایش ملی ارائه نداده اند می توانند به صورت آزاد در تمامی برنامه ها وکارگاه های این همایش شرکت داشته باشند.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی اینترنتی ussaie.ir/Iensc16 مراجعه نمایند.

 

پیوندهای مرتبط
sigplus

سید علیرضا شجاعی، معاون اسبق برنامه‌ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت، از مؤسسان کانون دانشجویان مهندسی صنایع ایران و سرپرست آن و از بنیانگذاران و متولیان تشکیل انجمن مهندسی صنایع ایران، عضو هیأت مدیره و دبیر آن به شمار می رود. وی از دانش آموختگان دبیرستان علوی، دانشگاه علم و صنعت ایران و هم اکنون دانشجوی دکتری دانشگاه دفاع ملی، مدیر دوره های تخصصی و کاربردی و مدرس سازمان مدیریت صنعتی و نیز نایب رئیس و دبیر انجمن مهندسی صنایع ایران و عضو هیأت مدیره شورای انجمن‌های علمی ایران می باشد