نتایج یک نظرسنجی از مدیران نشان داده بالغ بر 85 درصد موافق بودند سازمان‌های آنها در تشخیص مسئله بد عمل می‌کنند و 87 درصد موافق بودند این نقیصه باعث هزینه‌های چشمگیری می‌شود.

 

 

پنجاه و ششمین همایش فصلی مرکز تعالی سازمانی با موضوع "از مشکل یابی تا مسأله شناسی" با سخنرانی سید علیرضا شجاعی مدیر شانزدهمین همایش ملی تعالی سازمانی و نایب رئیس انجمن مهندسی صنایع ایران روز یکشنبه 30 دی ماه در مرکز همایش های سازمان مدیریت صنعتی برگزار می شود. 

وی در این سمینار آموزشی به بیان نکات کلیدی در خصوص بیان مشکل و تعریف مسأله می پردازد.

شایان ذکر است شجاعی هم اکنون سرپرست مرکز تعالی سازمانی و مدرس سازمان مدیریت صنعتی، مدرس دانشگاه، عضو هیات مدیره شورای انجمن های علمی ایران، سردبیر ماهنامه تدبیر و فصلنامه مدیریت تحقیق و توسعه بوده  و سمت هایی چون معاون برنامه ریزی وزارت صنعت معدن و تجارت، عضو هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، سخنگو و مشاور وزیر بازرگانی، عضو هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی ایران و تهران و مدیریت در بخش خصوصی را در کارنامه فعالیت های خود دارد. 

 

گفتنی است این همایش همزمان با پنجاه و چهارمین گردهمایی انجمن مهندسی صنایع ایران و در قالب همکاری مشترک مرکز تعالی سازمانی و آن انجمن برگزار می شود. 

 

زمان برگزاری 30 دی ماه 1397 از ساعت 14:00 الی 17:30 

محل برگزاری: تهران، خیابان شیخ بهایی جنوبی، خیابان ایرانشناسی، خیابان نهم، جنب مسجد ثارالله، ساختمان شماره 2 سازمان مدیریت صنعتی (مرکز تعالی سازمانی )

تلفن : 88604331 

   

پیوندهای مرتبط
sigplus

سید علیرضا شجاعی، معاون اسبق برنامه‌ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت، از مؤسسان کانون دانشجویان مهندسی صنایع ایران و سرپرست آن و از بنیانگذاران و متولیان تشکیل انجمن مهندسی صنایع ایران، عضو هیأت مدیره و دبیر آن به شمار می رود. وی از دانش آموختگان دبیرستان علوی، دانشگاه علم و صنعت ایران و هم اکنون دانشجوی دکتری دانشگاه دفاع ملی، مدیر دوره های تخصصی و کاربردی و مدرس سازمان مدیریت صنعتی و نیز نایب رئیس و دبیر انجمن مهندسی صنایع ایران و عضو هیأت مدیره شورای انجمن‌های علمی ایران می باشد