به پیشنهاد سید علیرضا شجاعی، شبکه های رادیویی پیام و آوا، انجمن مهندسی صنایع ایران و مرکز تعالی سازمانی سازمان مدیریت صنعتی در سال رونق تولید در قالب همکاری مشترک دومین مسابقه عکس صنعت ایران را با شعار  #پویش_صنعت_ایرانی را برگزار می کنند.

 

 

علاقمندان به ویژه عکاسان می توانند با تهیه عکس با موضوعات زیر در این پویش شرکت نموده و تصاویر ارسالی خود را در دهه اول تیرماه در رادیو نمای شبکه پیام و آوا مشاهده نمایند:

  1. محیط های صنعتی کشور
  2. صنعت و آموزش
  3. صنعت و تبلیغات
  4. عکس و جامعه صنعتی
  5. صنعت و عکس خبری
  6. عکس و طراحی صنعتی

سه عکس برتر همزمان با روز صنعت و معدن انتخاب و معرفی شده و در همایش توسعه فرهنگ صنعتی مورد تقدیر قرار می‌گیرند.

ارسال عکس از طریق شناسه رادیو پیام در پیام رسان سروش و بخش دیوار مخاطبین سایت رادیو پیام و نیز از طریق اپلیکیشن ایرانصدا بخش رادیو پیام یا رادیو آوا امکان پذیر است.

یادآور می شود شرکت در این پویش و مسابقه برای عموم علاقمندان آزاد است. عنوان عکس و نام عکاس همراه عکس ارسال شود. عکس ها می تواند با تلفن همراه نیز گرفته شده باشد.

لازم به ذکر است اولین دوره مسابقه عکس صنعت ایران به مدیریت شجاعی در سال 82 برگزار شد که در آن بالغ بر 500 عکس دریافت و توسط اساتید عکاسی صنعتی داوری گردید. عکس های منتخب به نمایش گذاشته شده و سه عکس برتر تقدیر شدند.

 

 

پیوندهای مرتبط
sigplus

سید علیرضا شجاعی، معاون اسبق برنامه‌ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت، از مؤسسان کانون دانشجویان مهندسی صنایع ایران و سرپرست آن و از بنیانگذاران و متولیان تشکیل انجمن مهندسی صنایع ایران، عضو هیأت مدیره و دبیر آن به شمار می رود. وی از دانش آموختگان دبیرستان علوی، دانشگاه علم و صنعت ایران و هم اکنون دانشجوی دکتری دانشگاه دفاع ملی، مدیر دوره های تخصصی و کاربردی و مدرس سازمان مدیریت صنعتی و نیز نایب رئیس و دبیر انجمن مهندسی صنایع ایران و عضو هیأت مدیره شورای انجمن‌های علمی ایران می باشد