پنجاه و ششمین گردهمایی انجمن مهندسی صنایع ایران روز سه شنبه 8 مردادماه، حول یک پنل تخصصی برگزار می شود.

 

 

به گزارش روابط عمومی انجمن مهندسی صنایع ایران در این رویداد علمی، سخنرانان به اینکه چرا دستگاه ها، سازمان ها و بنگاه ها نابهره ور می شوند، پاسخ می دهند.

در این نشست که در راستای همایش توسعه فرهنگ صنعتی می باشد، دکتر محمدعلی محمدی، عضو هیات علمی سازمان مدیریت صنعتی به موضوع کیفیت مدیریت می پردازد و سپس دکتر حمیدرضا نایبی، مدرس و مشاور بهره وری به موضوع معرفی مدل چند سطحی بهره وری در تفسیر عوامل موثر بر بهره وری بنگاه ها و کسب و کارهای اقتصادی پرداخته و آنگاه دکتر محمد محسن وند، کارشناس در حوزه تعالی سازمان و توسعه مدیریت موضوع سازمان متعالی ، فرهنگ متعالی را به بحث می گذارد و در نهایت سید علیرضا شجاعی، مدیر مرکز تعالی سازمان مدیریت صنعتی و نایب رئیس انجمن مهندسی صنایع ایران موضوع از فرهنگ بهره وری تا فرهنگ صنعتی را در سخنرانی خود پوشش خواهد داد.

بنابر این گزارش، این گردهمایی با همکاری خانه مدیران و مرکز تعالی سازمانی مدیریت صنعتی، روز سه شنبه 8 مردادماه از ساعت 17 الی 19 در خیابان ولیعصر، خیابان جام جم ، مرکز آموزش سازمان مدیریت صنعتی، طبقه سوم، سالن وفا غفاریان تشکیل می گردد و علاقمندان از طریق نشانی اینترنتی evand.com/meeting56 می توانند اعلام حضور نمایند.

جهت حضور اعضای انجمن مهندسی صنایع ایران، 50 درصد تخفیف در ثبت نام در نظر گرفته شده است. 

 

 

 

پیوندهای مرتبط
sigplus

سید علیرضا شجاعی، معاون اسبق برنامه‌ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت، از مؤسسان کانون دانشجویان مهندسی صنایع ایران و سرپرست آن و از بنیانگذاران و متولیان تشکیل انجمن مهندسی صنایع ایران، عضو هیأت مدیره و دبیر آن به شمار می رود. وی از دانش آموختگان دبیرستان علوی، دانشگاه علم و صنعت ایران و هم اکنون دانشجوی دکتری دانشگاه دفاع ملی، مدیر دوره های تخصصی و کاربردی و مدرس سازمان مدیریت صنعتی و نیز نایب رئیس و دبیر انجمن مهندسی صنایع ایران و عضو هیأت مدیره شورای انجمن‌های علمی ایران می باشد