به نام یگانه دانای توانا

امسال روز معلم را در حالی پشت سر می گذاریم که در یک سال گذشته سه استاد برجسته سازمان مدیریت صنعتی به عالم باقی پر کشیدند و دیگر در میان ما نیستند.

امسال روز معلم را در حالی سپری می کنیم که کرونا مجال دیدار جمعی اساتید بزرگوار سازمان را میسر نساخت.

امسال روز معلم را در حالی پاس می داریم که علما و سردارانی درس آموخته در مکتب انقلاب و الگوهایی علمی و عملی در ایمان و باور و رشادت را از دست دادیم.

یادشان گرامی.

روز معلم یک روز نیست، یک ماه و یک سال نیست. چون تعلیم و تربیت یک جریان است، یک نسل است. و معلم جریان ساز است و تبلور یک نسل نو و تفکر نو.

 

 

خدا را سپاسگزاریم که در سازمانی حضور داریم و نفس می‌کشیم که از دوران حیات اولیه خود، ارزش‌آفرینی برای ذینفعان را مبنای حیات خود قرار داد. با اساتید و آموزگاران فرهیخته‌ای که توسعه مدیریت را به مثابه امری حیاتی و سرنوشت ساز در روند حرکت رو به کمال نظام اسلامی دانسته اند.

 

روز معلم را به همه اساتید و معلمان گرانقدر به ویژه مدرسان بزرگوار سازمان مدیریت صنعتی تبریک عرض کرده و از تلاش‌های ارزنده آنان در یک سال گذشته در تحقق اهداف سازمان مدیریت صنعتی که همانا افزايش توان سازمان‌ها و بنگاه‌ها براي رويارويي با دنياي پرچالش كسب و كار است، صمیمانه تشکر نموده، آرزوی سلامتی و عاقبت بخیری برای همه خانواده بزرگ سازمان در ماه پربرکت و پرفیض رمضان را از درگاه احدیت خواستارم.  

سید علیرضا شجاعی

مدیر آموزش‌های تخصصی و کاربردی

سازمان مدیریت صنعتی

پیوندهای مرتبط
sigplus

سید علیرضا شجاعی، معاون اسبق برنامه‌ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت، از مؤسسان کانون دانشجویان مهندسی صنایع ایران و سرپرست آن و از بنیانگذاران و متولیان تشکیل انجمن مهندسی صنایع ایران، عضو هیأت مدیره و دبیر آن به شمار می رود. وی از دانش آموختگان دبیرستان علوی، دانشگاه علم و صنعت ایران و هم اکنون دانشجوی دکتری دانشگاه دفاع ملی، مدیر دوره های تخصصی و کاربردی و مدرس سازمان مدیریت صنعتی و نیز نایب رئیس و دبیر انجمن مهندسی صنایع ایران و عضو هیأت مدیره شورای انجمن‌های علمی ایران می باشد