بر اساس تصمیمات متخذه جلسه هیأت مدیره شورا، جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شورای انجمن‌های علمی ایران در ساعت 16:30 روز یکشنبه مورخ 1399/06/30 با حضور 80 انجمن عضو شورا (به صورت حضوری و مجازی) و حضور نماینده دبیرخانه کمیسیون انجمن های علمی ایران در محل سالن کنفرانس دانشگاه خاتم برگزار شد

 

 

پس از پخش سرود و تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، این جلسه با خوش آمد گویی دکتر مجید قاسمی رئیس هیأت مدیره شورا شروع و پس از انتخاب و تشکیل هیأت رئیسه، ناظرین و منشی، این جلسه با ارائه عملکرد سال 1398‌شورا توسط مهندس حسین مهریان و بیلان مالی و گزارش بازرس قانونی، دکتر ناصر پرتوی ادامه یافت. پس از آن با رأی گیری اکثریت و تصویب گزارش عملکرد، بیلان مالی، گزارش بازرس و روزنامه کثیرالانتشار اطلاعات، این مجمع در وقت قانونی پایان یافت.

در ادامه پرسش و پاسخ های متعددی مطرح و مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار گرفت و مقرر شد انجمن هایی که به صورت مجازی در مجمع حضور دارند علاوه بر مطرح کردن سوال خود در جلسه، به صورت مکتوب از طریق ایمیل دبیرخانه شورای انجمن های علمی ایران به نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید اقدام نمایند، تا پیشنهادها پس از طرح در هیأ‌ت مدیره شورا تصمیم مقتضی اتخاذ گردد.

شایان ذکر است انجمن مهندسی صنایع ایران عضو شورای انجمن های علمی ایران بوده و سیدعلیرضا شجاعی نایب رئیس این انجمن و عضو هیأت مدیره شورا در مجمع عمومی بصورت مجازی حضور داشت. 

 

 

 

سید علیرضا شجاعی، معاون اسبق برنامه‌ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت، عضو اسبق هیأت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، از مؤسسان کانون دانشجویان مهندسی صنایع ایران و سرپرست آن و از بنیانگذاران و متولیان تشکیل انجمن مهندسی صنایع ایران، عضو هیأت مدیره و دبیر آن به شمار می رود. وی از دانش آموختگان دبیرستان علوی، دانشگاه علم و صنعت ایران و هم اکنون دانشجوی دکتری دانشگاه دفاع ملی، معاون آموزش و مدرس سازمان مدیریت صنعتی و نیز نایب رئیس و دبیر انجمن مهندسی صنایع ایران و عضو هیأت مدیره شورای انجمن‌های علمی ایران می باشد